मनोरन्जन

माया गुरुङको चोखो माया बजारमा

काठमाडौं ः थ्री स्टार मिडियाले चोखो माया भिडियो सार्वजनिक गरेको छ । चर्चित गायिका मिलन अमात्यको आवाजमा रहेको गीतमा नबिन रावलको सङ्गीत रहेको छ । यसै गीतबाट माया गुरुङले नव गीतकारका रुपमा नेपाली सुगम सङ्गीतको क्षेत्रमा पाइला टेकेकी छन् ।

सन्देश, मिलन र श्रद्धाको शसक्त अभिनय रहेको गीतको छायङ्कन राजेन्द्र पलले गरेका छन् भने निर्देशन तथा सम्पादन राकेश दाहालको छ । गीतकार गुरुङ भन्छिन्,‘ गीत रेकर्डिङ गर्दादेखि छायाङ्कन गर्दासम्म सबै पक्षको मेहनत उत्तिकै रहेको हुनाले पनि गीत राम्रो बनेको हुनुपर्छ । अब प्रतिक्षा स्रोता तथा दर्शकको प्रतिक्रियाको छ ।

Review overview

Criteria 1 9
Criteria 27.8
Criteria 39.2
Criteria 48.5
Criteria 59.9
Criteria 68.1
Criteria 79.7

The Pros

  • positive 1
  • positive 2
  • positive 3

The Cons

  • negative 1
  • negative 2
  • negative 3

Summary

8.9Maecenas non enim eu ante cursus blandit faucibus vitae neque. Morbi a pellentesque nunc, a pharetra sem. Maecenas ac lorem eu magna aliquam pretium egestas nec dui.

Leave a Reply